baner-FB

Młodzież ze szkoły w Mościskach oraz z Zespołu Szkół w Skale spotkała się, aby wspólnie pracować nad projektami biznesowymi.

Pod okiem ekspertów tworzyła wspólne biznesplany, spotykała się z przedsiębiorcami i poznawała nowe technologie.

Obserwacja nowych trendów, korzystanie z najnowocześniejszych technologii zdeterminowało charakter warsztatów. Młodzież poznawała środowiska kreatywnych start-upów, komunikowała się z osobami z branży internetowej za pomocą wideokonferencji, uczestniczy w spotkaniach networkingowych.

W ramach projektu, uczniowie tworzyli swoje pomysły, które stały się częścią Wirtualnej Akademii Przedsiębiorcy.

Materiały Wirtualnej Akademii można zobaczyć tu sites.google.com/view/przedsiebiorcybezgranic

Uczestnicy wzięli udział w konkursie na opracowanie najlepszego pomysłu na startupowy biznes. Okazało się, że uczniowie z wyżej wymienionych szkół są również obdarzeni talentem plastycznym co wpłynęło pozytywnie na estetyczny poziom prac.

Polsko-Ukraińska Rada Wymiany Młodzieży daje duże szanse młodym ludziom. Tego typu projekty są bardzo potrzebne, a przedsiębiorczość jest w dzisiejszym świecie jedną z najważniejszych kompetencji, która warunkuje odnalezienie się na rynku pracy młodego człowieka.

Materiały z wydarzenia można również zobaczyć na Facebooku: Era-Przedsiębiorcy bez granic

Wyłączną odpowiedzialność za treść publikacji ponosi wydawca. Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji nie odpowiada za wykorzystanie tych informacji w jakikolwiek sposób.

prezentacja w biznesie

nowe-media